Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 4 korrik – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë veriperëndimore.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 19, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 35 gradë celsius,

Të hënën do të ketë kushte për reshje të shiut. Nga e marta pritet mot i qëndrueshëm dhe me rritje të temperaturave

Related posts

Rritet shkalla e punësimit në Maqedoninë e Veriut

N E

Qindra ushtarë të NATO-s zbarkojnë në Strugë

Redaksia

Anulohet seanca gjyqësore për rastin “Parcelat në Vodno”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More