Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 3 korrik – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët, në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

 

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri në 33 gradë celsius.

Nga nesër pason mot i qëndrueshëm. Do të ketë edhe rritje të temperaturave.

Related posts

Ali Ahmeti: Sot flet sovrani dhe vlerëson punën e bërë

Redaksia

Antikorrupsioni do të kërkojë nga Pendarovski të mos e nënshkruajë ligjin për ndërtimin e autostradave

Z H

Dimitrov në “Ballkan i hapur”: Rezultatet janë kyçe për zgjerimin e kësaj nisme

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More