Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 6 shkurt – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -6 deri në 3, ndërsa temperaturat maksimale nga 5 deri 14 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me reshje lokale të shiut, ndërsa në pjesët malore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Related posts

Arrihet marrëveshje për pagat, autobusët fillojnë të qarkullojnë në teren

Z.H

Petrovska dhe sindikatat e mbrojtjes harmonizuan ndryshimet për Ligjin për shërbim në Armatë

Xh M

Megzon Visoka nuk mbetet pa punë, zyrtarizohet te Arbëria menjëherë pasi u shkarkua nga Ferizaj

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More