Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Shkup, 2 nëntor – Nëpër disa lugina sot paradite do të ketë paraqitje të mjegullës dhe vranësira të ulëta, ndërsa gjatë ditës moti do të jetë me diell me vranësira mesatare.

Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 8 deri 13 gradë.

Në Shkup paradite me kushte për mjegull të dobët, ndërsa gjatë ditës mot me diell me vranësira mesatare dhe kryesisht qetë. Temperatura maksimale do të mbërrijë deri 10 gradë.

Nesër moti do të jetë i qëndrueshëm me paraqitje të mjegullës dhe vranësira të ulëta nëpër disa lugina, ndërsa nga e diela vijon periudhë e motit të ndryshueshëm me vranësira me reshje të përkohshme lokale të shiut.

Related posts

VMRO-DPMNE: Na vjen keq për Aleancën për Shqiptarët që ndërpreu bashkëpunimin me ne

Z.H

Cipras: Jemi në një periudhë kur bota po ndryshon

D V

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More