Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot me diell

Shkup, 1 nëntor – Moti do të jetë kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë me erë të lehtë të ndryshueshme. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 0 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 21 deri në 27 gradë.

 

Në Shkup me diell dhe relativisht ngrohtë. Temperatura minimale do të zbresë deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 25 gradë.

Moti kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë do të vazhdojë deri të enjten. Në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës së lehtë të mëngjesit. Të premten do të rriten vranësirat, ndërsa gjatë fundjavës do të mbizotërojë mot kryesisht i vranët, me shi dhe më i freskët.

Related posts

813 raste të reja me Covid, shërohen 998, vdesin 10

Z.H

Në Turqi kapet banda kriminale që fitoi 55 milion euro me baste ilegale, policia me aksion edhe në Maqedoni?

Z.H

Hulumtim: A ka vërtet lloj deltakron apo është gabim laboratorik

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More