Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot

Shkup, 3 Dhjetor – Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët me erë të dobët nga jugu. Mot me vranësira pa ndryshime të mëdha gjatë ditës pritet edhe në Shkup.

Temperatura e mëngjesit të sotëm sillet nga -1 gradë në Mavrovë dhe 0 gradë në Berovë, deri në 7 gradë në Dojran dhe në juglindje të vendit.

Temperaturat maksimale gjatë ditës do të lëvizin nga 6 në rajonin e Mavrovës, 10 në rajonin e Shkupit deri në 11 gradë në juglindje të vendit.

Related posts

Trafikonte emigrantë të jashtëligjshëm, arrestohet i riu nga Shkupi

Redaksia

Banorët e fshatit Buzallkovë të Velesit, vuajnë për ujë të pijshëm

Xh M

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë, 4 të lënduar

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More