Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot

Shkup, 29 tetor – Moti sot do të jetë me diell me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi verior.

 

Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 19 deri në 25 gradë Celsius.

Në Shkup mot me diell me erë të lehtë  nga drejtimi verior dhe temperatura maksimale do të arrijë deri në 24 gradë Celsius.

Në ditët në vijim vazhdon periudha e motit stabil, kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Related posts

Djali 18 vjeçar i Zoran Zaevit themelon kompani për prodhim të energjisë elektrike

Z.H

SEFF: Investim në kapitalin njerëzor dhe dixhitalizim për potencial më të madh ekonomik

V.E.

Ka përfunduar procedura dëshmuese në rastin për “Boki 13”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More