Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot

Shkup, 16 Shtator – Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në vend do të fryjë një erë e lehtë.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 17, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 30 deri 35 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Related posts

Sipërmarrësia sociale mundësi që më të ndjeshmit të integrohen në tregun e punës

Z.H

Milloshoski: Zaev ka qenë i informuar për skandalin diplomatik

Redaksia

Sondazhi i (CRPC): Fushata zgjedhore e LSDM-së dhe e BDI-së më e pëlqyer te qytetarët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More