Agjencia Zhurnal.mk.

Moti sot

Shkup, 9 dhjetor – Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe me vranësira të vogla lokale, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme.

Pasdite vranësirat do të rriten. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 4 deri në 11 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë në mëngjes do të jetë ftohtë, ndërsa më pas me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të ulet në -3, ndërsa ajo maksimale d të arrij në 7 gradë Celsiusë.

Related posts

Aleksandër Vuçiq, po shqetësohet se po humb BDI-ja e Ali Ahmeti

Xh M

Bytyqi: Pagat në sektorin publik janë rritur me 70 për qind në mesatare që nga viti 2016

Xh M

7 vendet e Bashkimit Evropian me letër Brukselit: Përshpejtoni integrimin e Ballkanit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy