Agjencia Zhurnal.mk.

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 1 korrik  –  Moti nesër pritet të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë përkohësisht e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e shprehur përgjatë Vardarit.

 

Temperatura minimale do të lëvizin prej 12 deri 22, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim do të ketë rënie të temperaturave ditore, ndërsa ditën e hënë do të ketë kushte edhe për reshje të shiut

Related posts

Moti deri në fund të ditës i ndryshueshëm, me vranësira dhe jostabil, nesër me diell dhe me vranësira të matura lokale

Redaksia

Gruevski reagon pas publikimit të “bombave”

Xh M

Fasadat barok dhe “Shkupi 2014” e defokuson debatin për ribalancin e Buxhetit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More