Agjencia Zhurnal.mk.

Moti në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 8 dhjetor – Mëngjesi sot në Maqedoni të Veriut do të jetë i ftohtë, kurse gjatë ditës do të ketë diell me vranësira të vogla.

 

Do të fryjë erë e dobët në drejtim veriperëndimor, e cila do të jetë më e shfaqur gjatë orëve të paradites. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 3 deri 11 gradë.

Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë më të theksuar gjatë paradites.

Temperatura maksimale do të arrijë deri në 5 gradë.

Related posts

Në UT u intervistun studentët që kanë aplikuar për studim pa pagesë

D V

Thirrje publike për asistent digjital për lehtësim për qasje në programet për ndihmë ekonomike shtetërore

Z H

SKANDAL: Kandidati i Levicës në Shutkë tallet me namazin dhe ezanin, reagon BFI (Video)

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More