Agjencia Zhurnal.mk.

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

Shkup, 15 korrik – Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell dhe nxehtë. Gjatë pasdites, kryesisht në pjesën veriore pritet të ketë reshje lokale të shiut.

 

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 14 deri 23 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë nga 31 deri 38 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me diell, i nxehtë dhe me mundësi për reshje të përkohshme gjatë pasdite.

Temperatura maksimale do të arrijë deri në 37 gradë celsius.

Related posts

SPB Tetovë shqiptoi 43 dënime për tejkalim shpejtësie

D V

Edhe dy ditë regjistrimi, janë regjistruar 1.619.857 persona në vend dhe 198.589 nga diaspora

D V

VMRO-DPMNE kërkon dorëheqjen e Dimitrovit dhe Osmanit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More