Agjencia Zhurnal.mk.

Mot me diell dhe më freskët me vranësira të vogla deri në mesatare

Shkup, 9 tetor – Moti sot do të jetë me diell dhe më freskët me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 16 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 18 deri në 27 gradë.

Në Shkup mot me diell me vranësira mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të bie deri në 10 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë 26 gradë. 

Related posts

Ambasadorja ukrainase në Shkup: Agresioni rus në Ukrainë, sulm ndaj gjithë botës demokratike

Xh M

Mjekët kërkojnë rritje pagash e pacientët shërbime

Xh M

Dallimet në paga, rritet numri i punëtorëve me pagë minimale, Sektori IT kryeson me pagë më të lartë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy