Agjencia Zhurnal.mk.

Mot i ftohtë me shi të kohëpaskohshëm edhe nesër, nga e shtuna stabilizim i motit dhe rritje e temperaturave

Shkup, 14 tetor – Moti nesër do të jetë me vranësira dhe i ftohtë me të reshura të kohëpaskohshme në pjesët juglindore të vendit, njoftoi DPHM.

Nga e shtuna do të mbretërojë mot me rritje të temperaturave të ditës. Gjatë fundjavës do të jetë me vranësira dhe me erë, ndërsa nga e hëna do të ketë më shumë periudha të motit me diell, informojnë nga DPHM.

Related posts

Universiteti i Tetovës vlerësohet me mirënjohje për kontributin e dhënë në studimin ndërkombëtar HBSC

Z.H

Spasovski: Sisteme të integruara policore për menaxhimin dhe evidentimin e armëve MEIDA dhe SRUO

Z.H

Hidhet shorti për kualifikimet e ‘Euro 2024’, Kosova dhe Shqipëria me fat mësojnë grupet

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More