Agjencia Zhurnal.mk.

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

Morena Taraku ka sjellur disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja nga Peja edhe këtë herë në fokus ka vënë linjat e saj joshëse për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Në foto, 30-vjeçarja shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe ta bardhë që ia theksonte format në mënyrë perfekte.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Veshje me dekolte të hapur kishte edhe një pjesë që vendosej në kokë si kapele, ndërsa dukja e saj u kompletua edhe me aksesor ari dhe makijazh të theksuar.

“Kjo nuk është një garë, por gjithsesi do të fitoja”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotove.

Ndryshe, kujtojmë që Morena prej vitesh është zhvendosur nga Prishtina në Stamboll dhe atje është fokusuar në fushën e biznesit.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy