Agjencia Zhurnal.mk.

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

 

Duke qenë se po afrohemi në festën e Halloween, artistja ka prezantuar kostumin që ka përzgjedhur për këtë vit.

Ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat tregon se është transformuar në personazhin e Chun-Li.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Chun-Li është një personazh imagjinar në video-lojërat e Capcom Street Fighter. Ajo është e vetmja femër që është shfaqur në një lojë luftarake duke qenë pjesë e Street Fighter II: The World Warrior në 1991.

Bukuroshja mori vëmendje me dukjen atraktive në kostumin e zi të kombinuar me të kuq, derisa po mbante edhe një thikë te fytyra.

“Halloween”, ka shkruar ajo ku shfaqet nga oborri i shtëpisë së saj luksoze në Turqi.

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të shumta duke u komplimentuar për këtë ‘look’.

Morena përndryshe që disa vite ka zhvendosur të gjitha aktivitetet në shtetin turk. 

Chun Li

Related posts

Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën e re “Gjuj për to”

D V

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More