Agjencia Zhurnal.mk.

Morena Taraku nuk harron të urojë ndjekësit me rastin e Bajramit

Morena Taraku kauruar Bajramin në rrjetet sociale.

 

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.

Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Ajo ka hyrë në Instagram sot për të uruar ndjekësit e saj me rastin e Festës së Bajramit.

“Urime Kurban Bajrami. Dashuria, paqja dhe harmonija e Zotit qofshin me ju dhe familjet e juaja.”, shkroi ajo në fotografinë e publikuar në Instastory.

Related posts

“Po vjen në shtëpi, po afrohet”, Rita Ora parashikon Anglinë si fituese të Euro 2020

D V

Befason Enca: Javën tjetër mbushi 14 vjet

D V

Kylie Jenner njofton se nuk do të marr pjesë në Met Gala, nuk i zbulon arsyet e mungesës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More