Agjencia Zhurnal.mk.

Morena Taraku habit ndjekësit duke kërcyer në rrugë!

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

 

Morena shpesh herë poston foto dhe video nga jeta e saj e përditshme me shoqërinë e saj ashtu si edhe postimet e saj të fundit në Instastory. Këngëtarja ka postuar disa video duke kërcyer në rrugë së bashku me miqtë e saj dhe mund të themi se shfaqet shumë e lumtur. Gjithmonë e kemi parë Morenën shumë serioze në karakter, kështu që postime të tilla vihen menjëherë në dukje nga ndjekësit.

Related posts

“Bakshishi” i dasmave, Big Mamas i mbulohet koka me para

Lea Muslija

“Kur po e qesim?” Dafina pyet fansat se kur ta lansojë projektin e ri muzikor

Lea Muslija

Luana Vjollca: Besi dhe Olsi paguhen më shumë se unë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More