Agjencia Zhurnal.mk.

Morena Taraku bëhet lajm në mediat turke për veturën super-luksoze

Morena Taraku, është njëra nga fytyrat publike që ka një jetë super-luksoze.

Ajo shfaqet në rrjete sociale me vetura dhe pushime luksoze.

 

E lidhur me këtë ajo është bërë lajm edhe në mediat turke.

Snob Magazin ka shkruar për Morenën dhe jetën e saj duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Nişantaşı të Turqisë.

Në pamje shihet Morena me babain e saj teksa drejtohen tek vetura, e cila është kryetema e këtij lajmi përshkak çmimit të saj.

Sipas tyre vetura e Morenës kap shifrën e 10 milionë lirave turke.

Related posts

Gigi Hadid veshi një fustan të bardhë gjatë paraqitjes në Met Gala 2021

D V

Arjola Demiri: Në jetë jam aktore e dështuar

D V

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More