Agjencia Zhurnal.mk.

Momenti kur produksioni i “Big Brother VIP”, mbrëmë ia kujtoi Donaldit qëllimisht Borën

Teksa në ekran po transmetohej pjesa kur Donaldi dhe Beatrix kishin disa zënka ndodhi kjo gjë.

Kur Donaldi ishte takuar me Borën, javë më parë brenda “Big Brother VIP” kishte bërë një veprim i cli u shfaq edhe mbrëmë.

Gjë kjo e cila e habiti edhe Donaldin i cili bëri një reagim të çuditshëm me mimikat e fytyrës sikur të ishte një goditje për të.

Ndryshe, nuk dihet se pse produksioni e ka bërë një montazh të tillë duke e ditur se tashmë ka përfunduar gjithçka mes Donaldit dhe Borës.

Theksojmë se, Bora Zemani po e vazhdon jetën e saj jashtë e cila edhe festoi së fundmi 30 vjetorin e lindjes, ndërsa Donaldi brenda “Big Brother” veçse po afrohet me Beatrix Ramosaj.

Shiko videon më poshtë dhe shih momentin kur produksioni e rikthen Donaldin pas me imazhin e tij të shfaqur i cili ishte ditën e takimit me Borën, këtë e dëshmojnë edhe rrobat e Donaldit i cili i ka po të njëjta.

Related posts

Arta Nitaj: Mendoj që kam gabuar profesion

Lea Muslija

Kim Kardashian thotë se është shumë e lumtur dhe në paqe me Pete Davidson

D V

Pas ndarjes që shkaktoi bujë me Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë 2 mujore, martohet me personazhin shumë të njohur

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More