Agjencia Zhurnal.mk.

Momentet më të mira nga ndeshja Feyenoord – Drita (Foto)

Gjiganti kosovar u përballë me atë holandez Feyenoordin në stadiumin De Kuip në Roterdam, ku në fund u mposhtën 3-2.

Ndeshja e parë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ përfundoi në barazim 0-0 dhe Drita tregoi karakter në 180 minuta ndaj 15 herë kampionit të Holandës.

Gjilanasit u eliminuan nga UEFA Conference League, por treguan cilësi të lartë përballë një skuadre si Feyenoordi.

Më poshtë keni imazhet më të mira nga ndeshja Feyenoord – Drita. /Gazeta Olle/

Related posts

Zaevi tregoi burrëri, ç’pret Grubi me dorëheqjen e tij pas humbjes së Tetovës dhe Gostivarit ?

Redaksia

Regjistrohen 457 raste pozitive me Kovid-19, shërohen 447 pacientë dhe nëntë të vdekur

D V

Ndryshimet e Ligjit për Marrëdhënie Pune, sindikalistët me vërejtje dhe propozime konkrete 

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More