Agjencia Zhurnal.mk.

Momente prekëse: Nderohet tifozi i zjarrtë i Gjilanit i ndarë nga jeta, të pranishëm edhe familjarët

Sport Club “Gjilani” sot ka luajtur baras kundër pa gola kundër Dukagjinit në kuadër të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në futboll.

Para ndeshjes tifozët “Skifterat” dhe dy ekipet e kanë nderuar tifozin e zjarrtë, Eronit Sermaxhaj, i cili nderoi jetë me 8 shtator të këtij vitit.

Në një baner të shpalosur, “kuqebardhët” kanë shkruar “Never Forget”.

Gjithashtu në mesin e tifozëve ishin të pranishëm edhe familjarët e afërt të të ndjerit.

Më poshtë i gjeni fotografitë e sotme:

Related posts

Rusia bën propagandë në Ballkan – shfrytëzon profesorë, politikanë dhe klerikë fetarë

Xh M

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor

Xh M

LSDM në Kongres vendosi që Pendarovski të jetë kandidat për president

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy