Agjencia Zhurnal.mk.

Moderatorja Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Ka kohë që moderatorja, Blerona Zeqiri përmes intervistave të ndryshme ka konfirmuar se është në lidhje.

 

Ajo shprehej mjaft e lumtur dhe e përmbushur.

Mirëpo moderatorja befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Të gjitha zonjat beqare”, ishte mbishkrimi i Blerones. 

Related posts

Ylli i “Spider-Man” Alfred Molina puth në tapetin e kuq kolegun Andrew Rannells, ku pak metra larg ndodhej gruaja e tij

D V

Elvana Gjata bashkë me fansat i këndojnë këngën e ditëlindjes babait të saj nga festivali ‘Sunny Hill”

Lea Muslija

Ish- punojësi zbulon detaje tronditëse nga martesa e Princeshë Dianës me Charles

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More