Agjencia Zhurnal.mk.

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver kurorëzon dashurinë me martesë me këngëtarin Alexander DeLeon

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver, ka postuar fotot e saj të dasmës në Instagram këtë të enjte (7 mars) nga ceremonia e kurorëzimit të dashurisë.

 

Bukuroshja u pa me një fustan martese të bardhë nga Alberta Ferretti dhe bizhuteri nga Logan Hollowell teksa u fotografua në altar me të dashurin e saj prej shumë kohësh, këngëtarin Alexander DeLeon të The Cab, i cili njihet me emrin artistik Bohnes.

“Unë pranoi” Bohnes përgjithmonë! Unë të zgjedh ty! Nuk mund ta besoj se mund të të quaj burri im tani! Të martuar”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotove.

Modelja tjetër, Jasmine Tookes ishte një shoqëruese e nuses. Ndërsa muzikantët Chris Kirkpatrick dhe Joey Fatone ishin gjithashtu të ftuar, shkruan DailyMail.

28-vjeçarja dhe këngëtari 32-vjeçare i thanë zotimet e tyre ndërsa ishin në “Acre Resort” në Cabo San Lucas të Meksikë më 3 prill.

Çifti i njohur u fejuan në nëntor të vitit 2018, këngëtari i kishte propozuar për martesë partneres së tij në Finlandë.

Dyshja e njohur u detyruan të shtynë datën e martesë për shkak të bllokimit nga COVID-19.

Related posts

Rina Balaj: Industria muzikore nuk është e vështirë, por e ndyrë

D V

Ish-burri i modeles Katie Price paralajmëron fëmijët se nëna e tyre mund të përballet me burg së shpejti

D V

Olsi Bylyku përfundon në spital

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More