Agjencia Zhurnal.mk.

Modelet Galaxy Z Fold 5 dhe Galazy Z Flip 5 po vijnë më 26 korrik

Samsung Galaxy Z Fold 5 dhe Samsung Galaxy Z Flip 5 pritet të lansohen globalisht më 26 korrik gjatë një eventi të dytë të vitit Galaxy Unpacked.

Siç raportohet, kjo është hera e parë që kompania do të organizojë këtë ngjarje në Seul, transmeton Telegrafi.

Gjiganti i teknologjisë koreano-jugor pritet gjithashtu të prezantojë Samsung Galaxy Tab S9 dhe serinë Galaxy Watch 6 së bashku me telefonat e palosshëm.

Pasi që telefonat e palosshëm të lansohen më 26 korrik në po të njëjtën datë do të hapen paraporositë për pajisjet.

Në këtë vit, janë lansuar një mori telefonash të palosshëm.

Related posts

Poetry Camera i shndërron fotografitë në poezi

D V

Senati amerikan miraton projektligjin që ndalon TikTokun në SHBA, Biden i gatshëm ta nënshkruaj sapo t’i arrijë në tavolinë

D V

Si robotët po marrin përsipër punën e magazinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky