Agjencia Zhurnal.mk.

Mjeku shqiptar nga Nju Jorku para 5 muajve paralajmëroi për prezencën e familjarëve në spitalin e Tetovës

Shkup, 10 shtator – Skender Murtezani është mjek në Nju Jork me prejardhje nga Tetova. Në një intervistë para pesë muajve ai ka paralajmëruar për dukurinë e prezencës së civilëve në Spitalin për sëmundje infektive në Tetovë. Intervistën përcilleni në videon më poshtë.

Mjeku shqiptar nga Nju Jorku para pesë muajve paralajmëroi për prezencën e familjarëve në spitalin e Tetovës

Posted by ZHURNAL.MK on Friday, September 10, 2021

Related posts

Kuvendi vendosi: Do të ridedikohen mjetete buxhetore që nuk janë shfrytëzuar

Z.H

Shkupi – Ballkani, ky televizion transmeton ndeshjen e parë

Redaksia

Në një aksion të policisë së Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë zbulohet një laboratori e improvizuar për droga sintetike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More