Agjencia Zhurnal.mk.

Mjek nga Spitali i Psikiatrisë në Shkup gjendet i vdekur

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se në stacionin policor Karposh pas mesnatës nga Ndihma e Shpejtë është denoncuar se të shtunën mjeku në spitalin e Psikiatrisë në Shkup është gjetur i vdekur.


Bëhet fjalë për mjekun L.N (61) nga Shkupi sipas raportit të policisë ka humbur jetën pa shenje për dhunë që janë konstatuar nga ekipi i Ndihmës së Shpejtë.
Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë është dërguar për autopsi.

Related posts

Tre persona janë kapur me heroinë dhe kokainë në Gostivar

Z.H

Rojtari sulmon të punësuarin në një shkollë të Shkupit

Xh M

Gjashtë persona akuzohen për dhunë në Shkup, propozohet masë paraburgimi

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More