Agjencia Zhurnal.mk.

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë sot viziton Kosovën

Ministrja për Evropë dhe për Punë të Jashtme të Shqipërisë, Olta Xhaçka, sot qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë.

 

Ajo do të pritet me fillim nga ora 09:15, në objektin e Ministrisë së Jashtme, nga ministrja Donika Gërvalla.

Related posts

Pirgu me plehra në Shkodër/ Reagon bashkia: 5 mjete pastrimi po punojnë për zgjidhjen e kësaj situate

Lea Muslija

Pezullim regjimit pa viza për shqiptarët?/ Ministria e Jashtme: Lajme të pavërtëta, nuk ka asnjë plan të tillë

Xh M

Rezultatet për kuvende komunale – në Prishtinë pritet që LVV të ketë 17 ulëse, LDK 14

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More