Agjencia Zhurnal.mk.

Ministria e Drejtësisë: 18 vjeçarja kishte vdekur 24 orë para se të dërgohej në spital

Këshilltarja në Ministrin e Drejtësisë, Nazlie Balaj ka dhënë informacione shtesë për vdekjen e 18 vjeçares, Marigona Osmani.

Balaj në një prononcim për ATV ka treguar se 18 vjeçarja kishte ndërruar jetë 24 orë para se të dërgohej në spital, transmeton Indeksonline.

“Sipas informatave që i kemi ne si Ministri e Drejtësisë në të cilën është edhe Instituti i Mjekësisë Ligjore rasti i Marigonës është rast politraumë ku për dy ditë radhazi, sipas gjithmonë informacioneve, është ushtruar dhunë dhe që e ndjera ka vdekur 24 orë përpara para se të dërgohej nga të dy të dyshuarit në spitalin e Ferizajt”, u shprehë Balaj në prononcimin e saj.

Related posts

Tentoi të kalojë kufirin me 27 mijë euro të padeklaruara, arrestohet italiani në Morinë

Xh M

Kosovë/ Mbi 1 mijë gjoba komunikacioni në 24 orët e fundit

N E

Meta: Presidenti Rugova model i mirë i largpamësisë në interesin e vendit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More