Agjencia Zhurnal.mk.

Ministri Spasovski priti në takim ambasadorin, Qehaja

Shkup, 27 Qershor – Ministri Spasovski sot ka pritur në takim ambasadorin kosovar, Florian Qehaja.

Sot pata një takim protokollar me ambasadorin e sapoemëruar të Republikës së Kosovës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Florian Qehaja, në të cilin bashkërisht shprehëm kënaqësinë për bashkëpunimin e shkëlqyer afatgjatë, me theks në partneritetin mes dy ministrive, si dhe diskutuam për mundësitë e thellimit të tij në fusha me interes të përbashkët në fushën e bashkëpunimit operativ policor.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=579102023586741&set=pcb.579102116920065

Related posts

Angellovska-Bezhoska: Me transparencë më të madhe deri në efektivitet më të madh të politikës monetare

Z.H

Zjarri kaplon depon e “Benfikos” në lagjen Gazibabë të Shkupit

Xh M

Pendarovski nuk është i mendimit të kthehet shërbimi i obligueshëm ushtarak

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More