Agjencia Zhurnal.mk.

Mimoza Shkodra shkëlqen në paraqitjen e fundit

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

 

Dhe, Mimoza Shkodra ka mahnitur së fundmi.

E veshur me një fustan elegant veror, ajo dukej shumë bukur derisa ka ndarë dy postime në rrjete sociale.

https://www.instagram.com/p/CRrV5z7FhPw/?utm_source=ig_web_copy_link

Këngëtarja ndau një video dhe një fotografi e cila mori pëlqime dhe komente të shumta.

Ndryshe, ajo po e shijon suksesin e këngës “Largohu” e cila u rikthye pas një kohë me këtë projekt muzikor.

https://www.instagram.com/p/CRrWc75nL5O/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

“Nuk kam fjalë ta përshkruaj këtë tragjedi”, Rina Balaj për rastin në Gllogjan ku u vranë tre persona

D V

Xhesika Berberi provokon me videon në bikini duke vallëzuar

D V

Tayna shpenzoi 3500 euro për një nga paraqitjet e fundit në Paris

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More