Agjencia Zhurnal.mk.

Milikije Halimi garon për mandatin e dytë në Haraçinë

Shkup, 13 korrik – Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në një dalje për media pas mbledhjes të Komitetit Ekzekutiv të partisë shpalosi kandidatët e LSDM-së për kryetar komunash në zgjedhjet lokale.

Zaev bëri të ditur se kryetarja aktuale e Haraçinës, Milikije Halimi sërish do të garojë për mandatin e dytë në këtë komunë.

https://www.facebook.com/watch/?v=330252235498250

Related posts

UNT-ja filloi nismën për kthimin e elitës së emigruar akademike

Xh M

Seanca e 138 e Qeverisë, ja vendimet

Xh M

Qeveria: 12 këshilltarët e Kovaçevskit janë ekspertë dhe profesorë universitar

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More