Agjencia Zhurnal.mk.

Milevski konfirmon tërheqjen nga posti i ministrit

Shkup, 17 Shtator – Ministri i Vetëqeverisjes Lokale, Goran Milevski, sot në mëngjes ka konfirmuar se javën e ardhshme do të largohet nga posti i ministrit që ai mban.

 

Ndërkohë në LDP po bisedohet për pasardhësin e tij.

Related posts

Katrugalos: Micotakis në Sofje për të theksuar zhbllokimin e procesit të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut

Z.H

OKB thirrje për mbrojtjen e civilëve dhe fëmijëve në konfliktin në Ukrainë

Redaksia

Delegacioni qeveritar vendosi lule për nderi të viktimave të luftës antifashiste në memorialet në Kumanovë dhe Prilep

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More