Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski: Zaev do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë

Shkup, 23 dhjetor – Kreu i opozitës, Hristijan Micksoki mbrëmjen e sotme në profilin e tij në Facebook ka publikuar një fotografi ku mes tjerash shkruahet se Zoran Zaev “do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë”.

 

“Nuk ka asgjë të ndershme në tërheqjen e Zoran Zaevit nga pozita. Përveç se u dëbua në zgjedhjet lokale, do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë”, shkruhet në postimin e Mickoskit.

Related posts

Rreth 30 persona janë humbur në terenet e Kodrës së Diellit, pastaj janë gjetur, tre janë lënduar

D V

Drejtori i Institutit për Paqe dhe të Drejtat e Njeriut nga SHBA Dejvid Fillips e vizitoi Universitetin e Tetovës

D V

Edhe një javë nga rrethi i dytë i zgjedhjeve, partitë bashkëpunojnë sipas interesave

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More