Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski: Zaev do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë

Shkup, 23 dhjetor – Kreu i opozitës, Hristijan Micksoki mbrëmjen e sotme në profilin e tij në Facebook ka publikuar një fotografi ku mes tjerash shkruahet se Zoran Zaev “do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë”.

 

“Nuk ka asgjë të ndershme në tërheqjen e Zoran Zaevit nga pozita. Përveç se u dëbua në zgjedhjet lokale, do të mbahet mend si kryeministri më i keq në historinë e Maqedonisë”, shkruhet në postimin e Mickoskit.

Related posts

Stefan Janev: Nuk ka ndryshim në qëndrimin e Bullgarisë për Maqedoninë e Veriut

Redaksia

Analizë / A mund të formohet qeveri stabile e LSDM-së, pa Zoran Zaevin?

I Z

Janë regjistruar 677 raste të reja me Kovid-19, 517 të shëruar dhe 13 pacientë të vdekur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More