Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski tregon çfarë ka biseduar me Ali Ahmetin

Shkup, 16 dhjetor – Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski pas takimit me kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti tha se kanë biseduar për kontestin me Bullgarinë dhe për zgjedhje të parakohshme parlamentare.

 

“Tema e parë ishte kontesti me fqinjin tonë lindor, ku unë i përsërita tezat tona, qëndrimin parimorë që të respektohet Rezoluta e miratuar nga Kuvendi. Tema e dytë që e kemi biseduar ishte tema për zgjedhje të parakohshme parlamentare”, deklaroi mes tjerash Mickoski, njoftoi TV21.

Related posts

Fushatë intensive e fundjavës për zgjedhjet lokale

D V

Hoxha zgjidhet shef i Shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA

D V

Syrija Rashidi u zgjodh Kryetar shtabi i Aleancës në Strugë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More