Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski shpall fitore në disa komuna

Shkup, 17 tetor – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka shpallur fitore në Gradsko, Mogillë, Sopishtë e Jegunovcë.

 

Sipas tij, populli vendosi dhe se shpresa lindi, duke shtuar se fitorja e tyre është e madhe. Edhe pse nuk ka dhënë hollësi të tjera, ai thotë se partia e tij është e kënaqur nga ajo që është arritur në këto zgjedhje lokale.

Related posts

Shilegovi në inspektim të aktiviteteve për rikonstruktim të bulevardit “Kërste Misirkov”

Redaksia

Deri të hënën mot me diell me mëngjese të ftohta, të martën shi, prej të mërkurës rritje të temperaturave ditore

D V

Ngjarja më e madhe energjetike në vend MEF21 sivjet do të mbahet nga 12-14 shtator

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More