Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski: Kam besuar te Arsovska dhe në projektin e saj për Shkupin

Shkup, 15 Shtator – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, i ftuar sonte në emsioni debativ “Click Plus” në TV21 deklaroi se beson ende në kryetaren e qytetit të Shkupit, Danela Arsovska.

 

Ai po ashtu thotë se beson në projektin e saj për Shkupin dhe siç shton, nëse do t’i ofrohej tani, do ta kishte përkrahur.

“Unë besoja se një person jopartiak mund të ishte një plus në atë kohë. Ne e vlerësuam se mund të jetë një vlerë e shtuar, na u ofrua koncepti i një Shkupi modern dhe sot do ta mbështes”, tha Mickoski.

Related posts

Abazoviq fton Kovaçevskin dhe Ramën së bashku të vizitojnë Kievin

Z.H

Mickoski: Me Bullgarinë duhet reciprocitet për futjen e popujve në Kushtetutë

Z.H

Nuk ka marrëveshje / Gashi: Do të diskutojmë në organet e partisë nëse do të jemi pjesë e Qeverisë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More