Agjencia Zhurnal.mk.

Mickoski: Ahmeti dhe Xhaferi të thonë të vërtetën për përmbajtjen e USB-së – zarfi që u është dhënë

Tetovë, 23 shtator – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, gjatë vizitës së sotme në komunën e Bërvenicës, duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarit lidhur me informacionin e përmendur në USB dhe zarfin me dokumente që iu janë dhënë Xhaferit dhe Ahmetit, ka theksuar se Xhaferi dhe Ahmeti duhet ta thonë të vërtetën. për përmbajtjen e USB-së dhe zarfin që iu dha.

“Pra, këtu do të pyesni Talat Xhaferin dhe Ali Ahmetin për përmbajtjen e asaj USB-je, atë zarf dhe çfarë dokumenti ishte në atë zarf dhe unë do t’i ndjek me kujdes deklaratat e tyre dhe do të ndjek me kujdes nëse do të thonë të vërtetën. “Ja, le të thonë të vërtetën, sepse ju kanë marrë dy nga tre dokumentet”, theksoi Mickoski.

Related posts

Jovan Mitreski pritet të jetë kryetar i ri i Kuvendit

Xh M

Xhaferi: Me përkushtim do ta ushtroj pozitën e kryeministrit

Xh M

Çfarë pritet nga samiti BE-Ballkani Perëndimor?

Xh M