Agjencia Zhurnal.mk.

Michael Nees publikon listën e futbollistëve për dy ndeshjet me Republikën Çeke

Ndeshja e parë zhvillohet më 7 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 19:00, derisa ndeshja e dytë më 12 tetor në Ceske Budojevice në orën 18:00.

Dardanët U21 grumbullohen të hënën në hotel “Sheraton”, derisa stërvitjen e parë do ta zhvillojnë në po këtë ditë në orën 15:00, në kompleksin e FFK-së në Hajvali.

Kosova U21 bën pjesë në Grupin G të kualifikimeve të Evropianit 2023, derisa pas dy ndeshjeve të zhvilluara ka një fitore (me Andorrën) dhe një humbje (me Anglinë).

Related posts

Osmani në Bruksel për takime në NATO dhe BE

Z.H

Ishte i suspenduar që tre muaj nga klubi, FC Ferizaj tani shkëput plotësisht kontratën me futbollistin

Redaksia

Qeveria e miratoi informacionin për realizim të buxhetit në kuartalin e parë të vitit 2021

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More