Agjencia Zhurnal.mk.

“Miamor” nga Dhurata Dora dhe Noizy publikohet nesër

Dyshja ka kohë që kanë qenë duke i dedikuar kohë projektit muzikor.

 

Dhe më në fund i kanë përfunduar xhirimet dhe kështu do lansohet nesër.

“Miamor”, mban titullin projekti muzikor i tyre të cilin e kanë punuar me videoklip dhe aludohet se do jetë hiti i verës.

https://www.instagram.com/p/CRmgNIuJAx4/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CRmd5KwF9sh/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë, Noizy dhe Dhurata zbuluan se kënga do publikohet nesër në mesnate.

Përndryshe, të dy po i shijojnë projektet e tyre muzikore të cilat kanë qenë bashkëpunime dhe kanë rezultuar të jenë të suksesshme.

Related posts

Harry Styles i ofrohen mbi një milion dollarë për të performuar në një koncert privat për Vitin e Ri

D V

Kanye West u dërgon një paralajmërim familjes Kardashian: Mos luani me fëmijët e mi

D V

Loredana shfaqet krah Neymarit, çfarë i bëri bashkë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More