Agjencia Zhurnal.mk.

Mexhiti: Shpresojmë ngjarje të tilla të mos përsëriten kurrë

Edhe nënkryetari i BDI-së, njëherit dhe deputet nga radhët e kësaj partie, Izet Mexhiti, ka shprehur ngushëllimet më të thella për familjarët e viktimave që humbën jetën në aksidentin në Bullgari, shkruan Zhurnal.

 

Mexhiti shpreson që ngjarje të tilla të mos përsëriten më kurrë.

I trishtë lajmi për tragjedinë e mbrëmshme.Ngushëllime të sinqerta për familjarët dhe të shpërblyer qofshin viktimat.Dhashtë Zoti, ngjarje të tilla humbjeje të mos përsëriten më kurrë!

Posted by Izet Mexhiti on Tuesday, November 23, 2021

Related posts

Kompani nga Maqedonia, me asnjë të punësuar, kanë qarkulluar mbi 150 milionë euro në vitin 2020

D V

Zaev: Miratuam një vendim që do ta ulë korrupsionin

R Zh

KRSKRR apelon që të rritet siguria e fëmijëve në komunikacion

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More