Agjencia Zhurnal.mk.

Mexhiti: Qëndrimi im për ministrat e BDI-së nuk ndryshon, ka akoma mosmarrëveshje por do t’i diskutojmë brenda partisë

Shkup, 15 janar – Nënkryetari i BDI-së dhe deputeti i kësaj partie Izet Mexhiti, nuk shpalos vendimin e tij, nëse do të votojë apo jo Qeverinë e re të Kovaçevskit, shkruan gazeta LAJM. “Do të shohim”, është përgjigja e tij kur pyetet si do të votojë për Qeverinë e re.

 

“Qëndrimi im për ministrat e BDI-së mbetet i njëjtë. Ka akoma mosmarrëveshje por do t’i diskutojmë brenda partisë për të bërë një BDI më të fortë”, u shpreh Mexhiti.

Related posts

Zaev: Shanset për heqje të bllokadës bullgare do të rriten pas zgjedhjeve në të dy vendet

Z H

U shty seanca për “Aleancën Ndërkombëtare”

N E

Analizë: A do ta arsyetojë Alternativa hapësirën e madhe që e fitoi në Qeveri?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More