Agjencia Zhurnal.mk.

Meteo Balkans/ Shmangni udhëtimet në Maqedoni dhe Greqi

Shkup, 4 Shtator – Shmangni udhëtimet në Maqedoninë e Veriut dhe Greqi.

Ky rekomandim është dhënë nga parashikuesit e Meteo Balkans.

Shkak për këtë është se moti i rrezikshëm pritet në Maqedoni dhe në Greqinë Veriore.

Kjo do të ndodhë sonte dhe të hënën në mbrëmje. Rreziku është në fazën e verdhë dhe vlen për ditën e sotme, por sonte dhe të hënën kushtet e motit do të përkeqësohen.

Related posts

Gërkovska: Pjekuri demokratike në periudhën zgjedhore dhe të dimë të dallojmë aktivitetet partiake dhe shtetërore

Xh M

Skandali në Onkologji huton qytetarët  – S’ka detaje nga Prokuroria për hetimet

Xh M

Mariçiq: Jo ndryshime ligjore, por nevojitet dinamikë ku i gjithë procesi për dhënien e pasaportave do të përfundonte këtë verë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy