Agjencia Zhurnal.mk.

Meta në PDK, takohet me kryetarin Memli Krasniqi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, e ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

 

Meta po qëndron për vizitë dyditore në Kosovë, ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj atë të Kuvendit Glauk Konjufca.

Kurse pasdite do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

Related posts

Afrim Tovërlani: Nuk e kam kërcënuar – Shpend Ahmetin e kam mik dhe së shpejti do të pimë kafe

D V

Rritet konsumi i energjisë në Kosovë, KEDS apelon për kursim maksimal

N E

Aktakuzë për korrupsion ndaj pesë zyrtarëve për tender të asfaltit në Viti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More