Agjencia Zhurnal.mk.

Messi njoftoi fansat se është shëruar, por PSG merr lajmin e hidhur

Lionel Messi njoftoi dje me një shkrim në Instagram se është shëruar nga Covid 19 dhe se është i aftë për rikthim.

 

Por raportet e fundit nga Franca thonë se futbollisti më i mirë në botë nuk do të luaj as në ndeshjen e radhës të PSG-së.

Raportohet se mjekët kanë konstatuar se Messi nuk është i gatshëm për lojë dhe se do të mungoj për ndeshjen e radhës ndaj Brest.

Ndeshja do të luhet të shtunën në mbrëmje (21:00) në Ligue 1 dhe Messi do ta shikoj përsëri nga televizori./Indeksonline/

Related posts

Agjenti Fulvio Valcareggi: Dybala do të kalojë nga Juventusi te Interi

D V

Rashica: Greqia e di që jemi ekip krejt ndryshe, duam fitore

D V

Man City është ende larg çmimit të kërkuar nga Tottenhami për Kane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More