Agjencia Zhurnal.mk.

Messi do të kërkojë pushim në ndeshjen e fundit para Kupës së Botës

Lionel Messi raportohet se do t’i kërkojë trajnerit të PSG, Christophe Galtier një ditë pushimi.

 

Raportime nga ‘TyC’ bëjnë të ditur se Messi pritet t’i kërkojë pushim trajnerit Galtier, në ndeshjen e fundit para Kupës së Botës.

Ikona argjentinase dëshiron të jetë sa më i pushuar dhe të shmang ndonjë dëmtim të mundshëm eventual.

Messi ka fituar secilin trofe në karrierën e tij, përveç Kupës së Botës.

Mundësia e fundit për Messi do të jetë Katari 2022, prandaj ai s’dëshiron ta humb këtë mundësi të fundit.

Related posts

Dele Alli shkon në stërvitje me Rolls-Royce në vlerë prej 360 mijë eurosh

D V

Armando Broja për të ardhmen e tij: Jam i lumtur te Chelsea, është klubi i jetës sime

Lea Muslija

Me Rashfordin në sulm dhe disa transferime të tjera, Arsenali mund të duket i frikshëm në edicionin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More