Agjencia Zhurnal.mk.

Mes zërave për një romancë, Leonardo Dicaprio dhe Gigi Hadid kapen ‘mat’ në festën ‘Halloween’-it. Ja si ishte maskuar dyshja

Mes thashethemeve për një romancë, çifti i supozuar u pa së bashku në një festë të mbushur me personazhe të njohur, raporton aceshowbiz.com.

 

Page Six tregoi se Leonardo dhe Gigi u panë së bashku në festën e Halloëeen të CircoLoco në Brooklyn Navy Yard. Sipas dëshmitarëve okularë, ylli i “Titanic” dhe modelja, së bashku me motrën e saj Bella Hadid, modelen Irina Shayk dhe tregtarin e artit Helly Nahmad mbërritën në festë.

Leo mbante një maskë (të frikshme) pjesën më të madhe të natës”, tha një nga burimet për median. Burimi shtoi se maska ​​e aktorit të ‘Don’t Look Up’ ishte “gjysmë përbindësh, gjysmë zombie”.

Leonardo u fotografua me Gigi-n për herë të parë në shtator. Dukej se ishte hera e parë që fituesi Oskarit do të takohej me një grua më të vjetër se 25 vjeç dhe Gigi do të ishte gjithashtu gruaja e parë me fëmijë që aktori i “The Revenant” do të kishte në krahë.

Më pas, në tetor, Leonardo thuhet se iu bashkua Gigi-t për punët e saj të modelimit, në Javën e Modës në Milano dhe Javën e Modës në Paris. Madje, çifti i përfolur është parë në të njëjtin hotel, në hotelin luksoz Le Royal Monceau në Paris.

Megjithatë, motra e Gigi-t, Bella thuhet se e paralajmëroi atë që të mos dilte me Leon, duke i thënë se ata nuk ishin të përshtatshëm për njëri-tjetrin.

Një burim i tha revistës Heat se: “Bella mendon se Gigi është shumë e mirë për Leon dhe mënyra se si ai u hodh drejt Gigi-t, në dukje pa menduar për të dashurën e tij të mëparshme, e bezdis Bellën. Shqetësimi i saj është se Gigi mund të përfundojë e lënduar dhe e turpëruar.”

Ndërsa Bella dukej se kishte reagim negativ, nëna dhe babai i Gigi-t kanë të dy reagime pozitive. Duke reaguar ndaj thashethemeve për lidhje, Yolanda Hadid thuhet se është “mbi Hënë”.

Një burim i tha ‘In Touch Weekly’ javën e kaluar se  “Yolanda është mbi hënën që vajza e saj po shikon përpara. Ajo nuk e ka falur dhe nuk do ta falë Zayn Malik për grindjet me të.”

Ndërkohë, babai i Gigi-t, Mohamed Hadid, i tha Daily Mail në shtator, “Unë takova zotin DiCaprio në St. Tropez katër ose pesë vjet më parë dhe ai është një njeri shumë i mirë. Më pëlqeu”.

Related posts

Afërdita Dreshaj shfaq trupin e tonifikuar në palestër

D V

Amina Sadiku,një këngëtare e re,por jashtëzakonisht e talentuar dhe e suksesshme

Lea Muslija

Ndërron jetë djali i këngëtares së njohur, fqinjët e gjejnë të pajetë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More