Agjencia Zhurnal.mk.

Mes spekulimeve për ndarje, Lady Gaga shihet në një dalje të rrallë publike me të dashurin Michael Polansky

Lady Gaga dhe i dashuri Michael Polansky u panë në dy net koncertesh në Las Vegas gjatë fundjavës, duke mposhtur kështu çdo thashethem për një ndarje.

Këngëtarja e “Born This Way” u pa për herë të parë duke mbështetur Katy Perryn në shfaqjen e saj në Resorts World Las Vegas të premten, me manjatin e teknologjisë dhe menaxherin e saj, Bobby Campbell, pranë saj.

Një fans shpërndau një klip të Gagas dhe Polanskyt duke ecur përreth vendit të ngjarjes, ndërsa këngëtarja e “Bad Romance” shikoi dhe buzëqeshi.

Foto: Getty

Të dy u panë gjithashtu në ambientet e reja luksoze të Vegasit, The Sphere, për të parë performancën e U2 gjatë të shtunës.

Gaga kishte veshur një këmishë ndërsa ajo dhe burri i saj u kapën në video duke kërcyer dhe argëtuar në një seksion VIP të arenës muzikore.

Gaga, emri i vërtetë i së cilës është Stefani Germanotta, sapo përfundoi rezidencën e saj, “Lady Gaga Jazz & Piano”, në Park MGM.

Ajo dhe Polansky u panë gjithashtu në një dalje në qytet muajin e kaluar, disa muaj pasi Radar Online raportoi se ata i dhanë fund romancës së tyre trevjeçare për shkak të një mosmarrëveshjeje për martesën dhe fëmijët.

“Ata u ndanë disa muaj më parë. Ishte miqësore. Ata janë ende miq”, tha një burim në fund të marsit.

Ndërsa dalja e tyre në gusht fillimisht nxiti spekulimet e pajtimit – ishte hera e parë që ata u panë publikisht së bashku në më shumë se një vit – netët e tyre të fundit të takimeve me sa duket dëshmojnë se ata janë ende mjaft të dashuruar.

Gjatë gjithë marrëdhënies së tyre, ata kanë marrë pjesë së bashku në Super Bowl, BAFTA dhe Critics Choice Awards.

Gaga madje ka folur për Polansky në intervistat e kaluara, duke e quajtur atë “gjithë jetën time “.

Para romancës së saj me Polansky, Gaga ishte fejuar më parë me yllin e “Chicago Fire” Taylor Kinney dhe agjentin e talentëve Christian Carino.

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy