Agjencia Zhurnal.mk.

Merr flakë banesa në Pogradec, një familje prej 4 personash të ndodhur brenda

Një banesë në Pogradec është përfshirë nga flakët në fshatin Slabinjë të njësisë Proptisht.

 

Sipas të dhënave paraprake nuk ka të lënduar në njerëz nga 4 anëtarët e familjes që jetonin në të.

Drejt zonës është nisur zjarrfikësja për të shuar zjarrin ndërsa banorë të zonës po ndihmojnë në shuarjen e flakëve.

Nuk dihet ende shkaku i rënies së zjarrit.

Related posts

SHBA, 1 milion dollarë pajisje dhe trajnime për Forcat e Armatosura

D V

Pas fjalimit të Zelenskyt në Kuvend, Berisha bën thirrje për largimin e ambasadorit rus nga Tirana

D V

Korrupsion dhë shpërdorim detyre/ Pranga 7 personave, 4 prej tyre punonjës në doganën e Qafë Thanës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More