Agjencia Zhurnal.mk.

Meridian Ramçaj flet për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Do të përballem me çdo të pavërtetë dhe do të hedh poshtë çdo hipokrizi

Meridian Ramçaj u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP këtë të premte (7 janar).

 

Megjithëse largimi i tij pati shumë spekulime nga jashtë, ai pas daljes ka reaguar për herë të parë me një postim në rrjete sociale.

Opinionisti ka falënderuar të gjithë për përkrahjen e po ashtu thotë se do të përballet me çdo të pavërtetë e çdo hipokrizi.

Postimi i plotë i Ramçajt (pa ndërhyrje):

“Faleminderit te gjithe Shqiptareve vecanerisht KOSOVA dhe DIASPORA për mbeshtetjen e tyre pa kushte dhe pa preferenca krahinore.

Faleminderit @bigbrotheralb_vip @arbanao për ftesen e pjesmarrjen! Faleminderit @altinmici qe me bere te ndihem UNE ne mes nje vorbulle ndjenjash e situatash. Faleminderit @fiksfare_topchannel Dejv dhe Dori për vleresimin tuaj.

Miq, askush nuk mund te ta vjedhe fitoren e vertete Kur therritet njezeri! Me qytetari do te përballem me cdo te pavertete, do te gris cdo maske dhe do te hedh poshte cdo hipokrizi e genjeshter!

Nuk eshte kurre vone për te çjerre maskat e për te ulur siparet! Me respekt e dashuri MERIDIANI”. /Telegrafi/

Meridian Ramçaj (Foto: Instagram)

Related posts

Angela Martini në një rrëfim të gjatë mbi arrestimin e bashkëshortit: Kam heshtur për tre vjet por pas një abuzimi tjetër, mjaft më

D V

Dafina Zeqiri dhe Majk paralajmërojnë bashkëpunimin

D V

I dashuri i Adriana Matoshit tregon gjendjen shëndetësore të aktores, poston foton parë me të pas operimit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More